Livekarusellen - Semifinal 3

Uttagning till denna spelning är inte klar. 

I länken här hittar du den senaste informationen. 

Mer info: 

www.livekarusellen.se

www.danskarusellen.se

Arrangör är Studiefrämjandet i samabete med fritidsgårdar, föreningar och lokala arrangörer. 

 

Fixa biljetter här:


Kl 19:00, lördag 21 april

Pris:


Dynamo




Informationen på sidan hämtas från www.ostergotland.events

 

 
På gång
Eftersläckning efter jul och nyår
18 januari kl 18:00
På Dynamo

Katapulten
20 januari kl 15:00
På Dynamo

Nelly
25 januari kl 19:00
På Teater Bråddgatan 34

Nelly
26 januari kl 19:00
På Teater Bråddgatan 34

Improvisationsteater - Teater Impuls
27 januari kl 19:00
På Teater Bråddgatan 34

Skönheten och Odjuret
28 januari kl 15:00
På Teater Bråddgatan 34

Nelly
30 januari kl 19:00
På Teater Bråddgatan 34

Nelly
31 januari kl 19:00
På Teater Bråddgatan 34

Nelly
1 februari kl 19:00
På Teater Bråddgatan 34

Livekarusellen - Turnéstopp 1
2 februari kl 19:00
På Dynamo

Nelly
2 februari kl 19:00
På Teater Bråddgatan 34

Vilket väder!
4 februari kl 15:00
På Teater Bråddgatan 34

Autism för dummies
15 februari kl 18:30
På Dynamo

Can We Take a Joke? Filmvisning
16 februari kl 18:30
På Dynamo

Quilty 25 år
3 mars kl 18:00
På Dynamo

Livekarusellen - Turnéstopp 3
16 mars kl 19:00
På kulturhuset, Kulturkvarteret Hallarna

Sol-Ägget med dansworkshop
18 mars kl 15:00
På Teater Bråddgatan 34

Improvisationsteater - Teater Impuls
24 mars kl 19:00
På Teater Bråddgatan 34

Berättaren presenterar Sagan om Viktor
25 mars kl 15:00
På Teater Bråddgatan 34

Påsklovsteater: Du & Jag
4 april kl 13:00
På Teater Bråddgatan 34

Påsklovsteater: Du & Jag
4 april kl 10:00
På Teater Bråddgatan 34

Påsklov: Molly Blom Show med workshop
5 april kl 10:00
På Teater Bråddgatan 34

Påsklov: Molly Blom Show med workshop
5 april kl 13:00
På Teater Bråddgatan 34

Påsklov: Vår Version av Robin Hood
6 april kl 13:00
På Teater Bråddgatan 34

Påsklov: Vår Version av Robin Hood
6 april kl 10:00
På Teater Bråddgatan 34

Soporna, Musikteater Gulasch
8 april kl 15:00
På Teater Bråddgatan 34

Danskarusellen - Distriktsfestival
14 april kl 19:00
På Dynamo

Sagoyoga med konstworkshop
15 april kl 15:00
På Teater Bråddgatan 34

Improvisationsteater - Teater Impuls
21 april kl 19:00
På Teater Bråddgatan 34

Livekarusellen - Semifinal 3
21 april kl 19:00
På Dynamo

Sagan om hjärtats sanna önskan
22 april kl 15:00
På Teater Bråddgatan 34

Livekarusellen - Distriktsfestival
28 april kl 19:00
På Dynamo

Sagoyoga med konstworkshop
29 april kl 15:00
På Teater Bråddgatan 34